شرکت آسفالت گستر نصر یزد

تاریخچه :
شرکت آسفالت گسترنصریزد درتاریخ 1387/09/20 با شماره ثبت10244 و با ماهیت سهامی خاص تاسیس گردید. موضوع فعالیت شرکت در حال حاضرطبق اساسنامه ، انجام کلیه فعالیت های مطالعاتی ، خدمات فنی مهندسی ، مشاوره ای ، طراحی ،اجرا و ساخت ، مدیریت و پیمان نظارت و اجرا در طرحهای عمرانی و معدنی مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت واگذاری و فروش واحدهای مسکونی و تجاری ، زراعی و.....
انجام عملیات اکتشاف معادن، استخراج معادن و فرآوری موادمعدنی ،طراحی و نظارت و مشاوره پروژه های عمرانی ، انجام عملیات مطالعات ژئوفیزیکی و ژئوشیمیایی معادن- تهیه و تولید مصالح دانه بندی جهت بتن، آسفالت مورد مصرف در پروژه های عمرانی در بخش راه ، باند و شبکه ریلی و...
تهیه و تولید و فروش آسفالت- تهیه و تولید و فروش بتن- خرید و فروش مصالح ساختمانی- انجام عملیات پخش آسفالت خرید ،فروش و مهارت ماشین آلات معدنی- عمرانی ماشین آلات مربوط به تولید مصالح ساختمانی و انجام عملیات حفاری و آتشباری در پروژه= های عمرانی- معدنی اجرای عملیات پروژه های عمرانی در زمینه آبیاری ،زهکشی، سدوبند، تونل ،ابنیه فنی ،محوطه سازی ،ساختمانی، تاسیسات و تجهیزات عمرانی معدنی کشاورزی .

شرکت آسفالت‌گسترنصریزد درتاریخ 1387/09/20 با شماره ثبت10244 و با ماهیت سهامی خاص تاسیس گردید. موضوع فعالیت شرکت در حال حاضرطبق اساسنامه ، انجام کلیه فعالیت‌های مطالعاتی ، خدمات فنی مهندسی ، مشاوره‌ای ، طراحی ،اجرا و ساخت ، مدیریت و پیمان نظارت و اجرا در طرحهای عمرانی و معدنی مشارکت و سرمایه گذاری در ساخت واگذاری و فروش واحدهای مسکونی و تجاری ، زراعی و.....
انجام عملیات اکتشاف معادن، استخراج معادن و فرآوری موادمعدنی ،طراحی و نظارت و مشاوره پروژه‌های عمرانی ، انجام عملیات مطالعات ژئوفیزیکی و ژئوشیمیایی معادن- تهیه و تولید مصالح دانه‌بندی جهت بتن، آسفالت مورد مصرف در پروژه‌های عمرانی در بخش راه ، باند و شبکه ریلی و...
تهیه وتولید و فروش آسفالت- تهیه و تولید و فروش بتن- خرید و فروش مصالح ساختمانی- انجام عملیات پخش آسفالت خرید ،فروش و مهارت ماشین‌آلات معدنی- عمرانی ماشین آلات مربوط به تولید مصالح ساختمانی و انجام عملیات حفاری و آتشباری در پروژه‌های عمرانی- معدنی اجرای عملیات پروژه‌های عمرانی در زمینه آبیاری ،زهکشی، سدوبند، تونل ،ابنیه فنی ،محوطه سازی ،ساختمانی، تاسیسات و تجهیزات عمرانی معدنی کشاورزی .
بیانیه رسالت :
شرکت آسفالت‌گسترنصریزد با هدف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب یک شرکت تولید سهام خاص‌که دراصل مجمع آن یک موسسه عمومی غیردولتی است با بهره‌گیری از فرهنگ اسلامی در چهارچوب اهداف و خط‌مشی اعلام شده ازسوی مجمع عمومی در امور تولید وتهیه مصالح بیس و دانه‌بندی ،آسفالت و بتن مورد مصرف در پروژه‌های عمرانی در بخش راه و انجام عملیات اکتشاف معادن ، استخراج معادن و فرآوری معادن تلاش می‌نماید.
این شرکت برآنست تاضمن افزایش رضایت مشتری و ارزش نهادن به پرسنل متبوع در جهت سرمایه‌گذاری و ارائه خدمات فنی و مهندسی و تولید محصول با کیفیت ، با بهترین اثر بخشی و کمترین زمان ممکن و مطابق با استانداردهای پذیرفته شده در اقصی نقاط کشور و عنداللزوم در کشورهای همجوار بادرنظر گرفتن ارزش‌ها و نیز آخرین فن‌آوریها و با رعایت اصل صداقت و حفظ منافع طرفین اقدام کند.
علاوه بر تلاش در راستای تحقق اهداف مشروحه ذات شرکت براساس بازوی اجرایی و عملیاتی شرکت جهاد نصر یزد در پروژه های عمرانی معدنی بوده و با احتساب بخشی از پیکره شرکت مادر بودن همراه و پشتیبان شرکت جهاد نصر یزد بوده و خواهد بود که به یقین با اجرای عملیات واگذار شده به صورت تخصصی امید نیل به هدف متجلی می باشد.
توضیحاً :این شرکت با توجه به ذات تولیدی بودن و اخذ مجوزهای عملیاتی (پروانه بهره برداری) در مناطقی دورتر از 30کیلومتر از مرکز استان و امکان بهره گیری از معافیت های مالیاتی ، شرکتی قوی در راستای صرفه جویی بخشی از هزینه های خود و شرکت مادر خواهد بود.
چشم‌انداز و منشور اخلاقی:
شرکت آسفالت گسترنصریزد برآنست تا:
-باکسب صلاحیت‌های لازم وممتاز
-بااستفاده ازنیروهای متخصص و کارآمد
-بادانش فنی مناسب
-بااستفاده بهینه ازماشین‌آلات و دستگاههای موجود
-باکسب رضایت مشتری
بعنوان شرکتی سودآور وکم نظیر علاوه بر بازوی قوی و پشتیبان شرکت جهاد نصر یزد در منطقه و کشور تبدیل گردد.
نیروی انسانی :
شرکت آسفالت‌گسترنصریزد باحدود 80 نفر پرسنل که 24 نفر کارشناس و 2 نفر کارشناس ارشد و 1 نفر دکترا درزمینه‌های خدمات فنی و مهندسی ، اکتشاف معادن ،استخراج معادن و فرآوری موادمعدنی وتولید بیس ، بتن ، آسفالت و دارای مجرب‌ترین کادر فنی در سطح استان یزد می‌باشد.
توان و مشخصات تاسیسات تولیدی :
شرکت آسفالت گستر نصر یزد دارای 3 واحد کارخانه آسفالت 120تنی ، 3 دستگاه سنگ شکن 100 تنی ، 1 دستگاه سنگ شکن موبایل 100 تنی ، 2 دستگاه بچینگ ثابت 5/0 متر مکعب می باشد.
 
معرفی برخی از پروژه های انجام شده :
· اجرای عملیات استخراج و تامین مصالح اولیه کارخانه هرمزگان(پیمان مدیریت)
· اجرای عملیات استخراج و تامین مصالح اولیه کارخانه کنگان- شرکت بین المللی ساروج بوشهر( پیمان مدیریت)
· اجرای عملیات خردایش و دانه بندی 360.000 تن سنگ آهن هماتیت واقع در یزد-جاده طبس روستای خرانق
· استخراج و با طله برداری خاک نسوز در منطقه کوه سرخ رباط خان
· اجرای عملیات استخراج و تامین مصالح اولیه کارخانه سیمان فارس نو(پیمان مدیریت)
· اجرای عملیات استخراج و تامین مصالح اولیه کارخانه سیمان پیوندگلستان(پیمان مدیریت)
· آسفالت محور یزد-بافق
· آسفالت کنارگذرزارچ
· آسفالت محور اردکان-چوپانان
· تهیه مصالح اساس جاده دسترسی به معدن اورانیوم ساغند
· استخراج سنگ آهن خضرآباد
· استخراج و خردایش سنگ آهن اسلامیه
· آسفالت پروژه های شهرداری حمیدیا،هلال احمر و ....
· تهیه مصالح mm80-40مورد مصرف در صنعت فولاد
· تهیه بتن موردنیاز در پروژه های شرکت جهاد نصر یزد (چوپانان،چهارراه معلم، بافق و پرتودرمانی و...)
· تهیه بتن موردنیاز جهت ساختمان سازی سطح شهر یزد
· تهیه مصالح اساس کنار گذر زارچ-اشکذر
· تهیه آسفالت کنار گذر زارچ-اشکذر
· تهیه مصالح اساس محور بیرجند-قائن